Jak zaoszczędzić na zakupach? – .


Robienie zakupów przez internet to już standard. W obecnych zabieganych czasach to ogromna wygoda dla klienta, który może kupić dosłownie wszystko nie opuszczając swojego domu. Oszczędzamy na tym ogromną ilość czasu, który jak wiadomo jest bezcenny. 

Oprócz oszczędności tak drogocennego czasu zakupy przez internet dają nam również możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Od jakiegoś czasu funkcjonują tzw. platformy typu “cash back”. Dają nam one możliwość zwrotu części kwoty od zrobionych zakupów. Dzisiaj chciałam wam opowiedzieć z jakiej platformy korzystam ja. Pewien czas temu trafiłam w sieci na platformę tipli.pl

Znalazłam tutaj chyba najbogatszą ofertę jeżeli chodzi o ilość sklepów z jakich możemy uzyskać zwrot – jest ich aż 1505. Znalazło się wśród nich kilka moich ulubionych sieciówek, drogerii i stron aukcyjnych m.in : AliExpress, Allegro, Answer, 4F, MediaExpert, BonPrix, ZooPlus, iPerfumy.pl, Deichamnn, oraz wiele innych najpopularniejszych sklepów internetowych.

Platforma działa w bardzo prosty sposób. Zakładasz na tipli.pl całkowicie darmowe konto, wyszukujesz na platformie swój ulubiony sklep, robisz zakupy jak zwykle, a zwrot wpada na twoje konto w tipla. Jest on widoczny na platformie do 48h od dokonania zakupów. Na stronie znajduje się bardzo czytelne menu więc bez problemu traficie do sklepu, w którym chcecie dokonać zakupów. Obsługa konta jest naprawdę bardzo prosta i intuicyjna. Zgromadzone na platformie pieniądze, ze zwrotów za zakupy, możecie przelać na dowolne konto bankowe. Pamiętajcie jednak, że musicie na dany sklep wejść przez platformę tipli.pl żeby zwrot został naliczony. Rabaty za niektóre towary w wybranych sklepach sięgają nawet 25%, dlatego naprawdę warto skorzystać z takiej możliwości. Nic nie tracimy, a możemy tylko zyskać. Forma płatności i rodzaj dostawy nie mają wpływu na zwrot pieniędzy, należy jedynie pamiętać by każde zakupy zaczynać od tipli.

Dodatkową formą zarobku na tym serwisie są tzw. polecenia. Jeżeli z Waszego linku zaloguje się na portal kilka kolejnych osób to na Waszym koncie może uzbierać się całkiem spora sumka z uzyskanych prowizji. Jeżeli chcecie kupować i jednocześnie na tym oszczędzać to spróbujcie sprytnych zakupów z tipli.pl

Planujecie w najbliższym czasie zakupy? Skorzystacie z tipli.pl? A może macie już tam konto?

Similar Posts