Jaki termokubek wybrać dla mężczyzny – .

    Jakiś czas temu na blogu pojawiła się recenzja termokubka Mustang był on w naszej rodzinie mocno eksploatowany, ale dzięki firmie Termokubki.com.pl może trochę odsapnąć, bo dołączył do niego Termokubek Aston 🙂 .

   Termokubek Aston został przetestowany przez tatę w naprawdę ekstremalnych warunkach.

Jeżeli ja mogę powiedziec o sobie, że jestem aktywna 24 na dobę  to tata zdecydowanie działa   w trybie co najmniej 36 h / 24 ;). Ciągle w biegu, cały czas coś! Do tej pory tata poza domem posiłkował się kawą ze stacji benzynowych. Nie jest to jednak najwygodniejsza opcja dla kogoś kogo goni czas! Z pomocą zjawił się Aston.

    Tata wybrał wariant kolorystyczny czarno-niebieski ( mamy 3 opcje kolorystyczne). Kubek jest bardzo elegancki, smukły i na pewno przyciąga wzrok. Doskonale wyprofilowany do kształtu dłoni. Kubek jest czarny, ale matowy dlatego nie pozostają na nim ślady paluchów 😉

Dosyć duży bo jego pojemność to aż 540 ml – spokojnie wystarcza na 8 godzin ciepłej kawy lub 8 godzin zimnego napoju. Kubek termiczny Aston zwiedził dosyć dużo a to dlatego, że jest świetnie przystosowany do jazdy samochodem m.in., bardzo stabilnie wpasowuje się w miejsce na kubek w samochodzie. Wyposażony w nakręcaną przykrywkę ze szczelnym zaworkiem upustowym, który zabezpiecza przed wyciekaniem zawartości. Bo przecież ile razy człowiek polał się kawą z papierowego kubka ze stacji benzynowej! Nigdy więcej! Jest idealnie wyprofilowany do ust tzw. kubek niekapek, nawet w jadącym samochodzie możemy pić bez obaw , że oblejemy się kawą.

    Otwierany jednym przyciskiem, możemy napić się używając jednej ręki, nie trzeba niczego odkręcać i odbezpieczać. Bardzo ważna informacja dla kierowców – naciskamy jeden przycisk i możemy cieszyć się smakiem ciepłej kawy.

Mimo , iż wystarczy tylko jedno „kliknięcie” żeby móc delektować się naszym napojem to kubek jest szczelny. Możemy ze spokojnym sumieniem dobrze zakręcony kubek położyć na siedzeniu w samochodzie i  mieć pewność, że nic z niego nie wycieknie! – informacja sprawdzona, siedzenia w samochodzie nadal czyste 😉

     Kubek posiada bardzo wysokie właściwości termiczne co obrazuje wykres poniżej. A mówiąc prostymi słowami, kawa jest ciepła naprawdę długo, po 12 godzinnej zmianie można nadal liczyć na łyk ciepłego napoju. Jest to jedyny narynku tego typu kubek 12 godzinny – zazwyczaj producenci gwarantują utrzymanie właściwości termicznych napoju tylko do 8 godzin. Tak samo ma się sprawa jeżeli chodzi o chłodzenie, kubek w tym zakresie także wykazuje dobre właściwości termiczne  – przetestowane na Coli z lodem 😉  Wszystkie te właściwości są wynikiem zastosowania wysokiej jakości materiałów i przemyślanej konstrukcji.

    Czym różni się kubek Aston od innych , których np. w marketach mamy pod dostatkiem i to za połowę tej ceny?! Odpowiedź: wszystkim, absolutnie wszystkim! Tutaj cena zdecydowanie idzie w parze jakością i właściwościami jakich oczekujemy od kubka termicznego. Cena jest jednak bardzo mocno konkurencyjna w porównaniu do termokubków , które oferują inne firmy. Kubek termiczny Aston jest bardzo podobny , ale aż o połowę tańszy od kubków jakie oferuje np. firma Contigo.  

    Na kubku jaki oferuje firma termokubki.com.pl możemy także zamówić grawerowanie. Jest to świetna opcja jeżeli chodzi o prezent lub po prostu gdy lubimy oryginalne spersonalizowane gadżety.

   Czy poleciłabym go swoim przyjaciołom i rodzinie? Zdecydowanie tak i dlatego na pewno znajdzie się na naszej liście prezentów na nadchodzące święta 😀

Jeżeli chcecie już dzisiaj zamówić swój własny termokubek Aston zapraszam pod ten link http://www.termokubki.com.pl/kubek-podrozny-aston


Similar Posts