JELLY BEAR HAIR – żelki na zdrowe włosy – .

Słodkości, które pozytywnie wpływają na nasze włosy, to chyba marzenie każdej kobiety. Znalazłam żelki, które zawierają aż 500% dziennego zapotrzebowania na biotynę. Oraz 12 innych składników wpływających pozytywnie na stan naszych włosów. 

JELLY BEAR HAIR

W składzie znajdziemy:

Witamina B7 (biotyna) – jest też nazywana witaminą piękna, ma pozytywny wpływ na włosy (pobudza ich wzrost), paznokcie (wzmacnia płytkę) i skórę (likwiduje łojotok). Gdy w naszym ciele jest zbyt mało tej witaminy pojawia się łupież, łojotok a włosy zaczynają wypadać. Biotyna ma pozytywny wpływ na korzeń i łodygę włosa. Jednak jedynie niewielki procent tej witaminy zawartej w pożywieniu wchłania się do organizmu. Jej niedobór najczęściej powoduje nieprawidłowa dieta, ale także ciąża, intensywny wysiłek fizyczny, długotrwałe przyjmowanie leków lub zaburzenia w jej wchłanianiu. Dlatego na rynku pojawia się coraz więc suplementów zawierających tą witaminę. W żelkach dzienna porcja witaminy B7 zaspokaja aż 500% normy.

Witamina E – wpływa na dotlenienie i odżywienie mieszków włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych, neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za niszczenie struktury włosa, nadaje włosom blask. W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania na ta witaminę.

Tiamina – witamina B1, uczestniczy w procesach metabolicznych zachodzących we włosach, odgrywa bardzo dużą rolę w wytwarzaniu aminokwasów, które są budulcem włosa. W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania.

Witamnina B6 – energetyzuje i wpływa na poprawność wzrostu włosów. W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania.

Niacyna – witamina B3, jest współodpowiedzialna za dostarczanie energii dla wzrostu włosów, oraz za prawidłową budowę łodygi włosa. W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania.

Witamina B5 – kwas pantotenowy, wzmacnia i buduje łodygę włosa, wpływa na sprężystość i utrzymanie odpowiedniej wilgotności w strukturze włosa. W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania.

Kwas foliowy – wpływa stymulująco na komórki macierzy włosa. W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania.

Witamina B12 – zapobiega wypadaniu włosów, chroni ich kolor.W żelkach znajdziemy 200% dziennego zapotrzebowania.

Witamina A – wpływa na prawidłowy metabolizm zrogowaciałych komórek włosa. W żelkach znajdziemy 100% dziennego zapotrzebowania.

Cynk – kontroluje metabolizm aminokwasów odpowiedzialnych za strukturę włosa, reguluje pracę gruczołów łojowych. W żelkach znajdziemy 100% dziennego zapotrzebowania.

Miedź – wpływa na sprężystość i siłę włosa. W żelkach znajdziemy 100% dziennego zapotrzebowania.

Magnez – jego niedobór powoduje wypadanie i osłabienie włosów. W żelkach znajdziemy 100% dziennego zapotrzebowania.

Selen – wpływa na kondycję włosów, jego niedobór powoduje, że włosy są bardziej łamliwe i mniej elastyczne. W żelkach znajdziemy 100% dziennego zapotrzebowania. 

Jak widzicie skład jest bogaty we wszystkie witaminy z grupy B, które mają ogromny wpływ na kondycję i zdrowie naszych włosów. W opakowaniu znajdziemy 60 żelków w kształcie misiaków o zapachu i smaku pomarańczy. Jednak z tym smakiem to nie do końca się zgodzę bo jest raczej mało owocowy, jakby bardziej chemiczny – nie wiem ja go do końca określić. Mi to jednak nie przeszkadzało, było mi to zupełnie obojętne.  Jedno opakowanie wystarcza na miesięczną kurację dla naszych włosów. Warto też wspomnieć, że jedna żelka to tylko 3 kalorie. Forma żelków jest wygodna, ale jak się ma dzieci w domu to lepiej schować słoik bo moje domagały się witaminek.

Po całej kuracji, zauważyłam, że włosy są bardziej lśniące i jakby gładsze. Muszę także stwierdzić, że włosy zyskały na kolorze, wcześniej były jakby wypłowiałe. Nie zaobserwowałam natomiast więcej baby hair, ani tego że szybciej rosną. Po prostu są w lepszej ogólnej kondycji. Z efektów jestem zadowolona bo w sumie na takie skutki liczyłam. Nie nastawiałam się na to, że nagle włosy urosną o 10 cm, lub przybędą ich dwie garście. Jestem też ciekawa jak ten efekt długo się utrzyma. Teraz włosy dostały sporą dawkę wsparcia, więc wyglądają całkiem nieźle. 

Co myślicie o takiej formie wsparcia dla włosów ?

Mam dla Was też kod rabatowy jeżeli zdecydowalibyście się na zakup tego suplementu BL74218876 🙂

Similar Posts