Klocki PLUS-PLUS, czyli kreatywny prezent dla dziecka – .

Zbliża się tak wyczekiwany przez wszystkie dzieci czas. Zarówno maluchy jak i starszaki z utęsknieniem wyczekują pierwszej gwiazdki i wizyty Świętego Mikołaja. Lista prezentów zapewne jest długa i na pewno na niejednej z nich znajdują się właśnie klocki.

Klocki to zabawka ponadczasowa. Jednak przez wiele lat bardzo ewoluowała. Od zwykłych drewnianych, którymi dzieci bawią się do dzisiaj, do naprawdę wymyślnych formacji. Wśród klocków znajdziemy już podział na grupy wiekowe, oraz płeć. Możemy zatem idealnie dostosować prezent do potrzeb najmłodszych.
Klocki to zabawka dla każdego. Ich uniwersalność powoduje, że jest często wybieranym prezentem dla dzieci. Przedstawię Wam klocki, na punkcie których zwariowały moje dzieci. Klocki PLUS-PLUS, to zabawka, która w kreatywny sposób zajmuje moje dzieciaki. Nie mają one typowego kształtu. Każdy klocek ma kształt kratki. Dzięki czemu można z nich tworzyć nie tylko tradycyjne budowle, ale wszystko to co podpowie wyobraźnia, a jak wiadomo ta dziecięca nie zna granic. Są wykonane z bardzo solidnego plastiku i na pewno posłużą przez wiele lat. Elementy są dosyć małe, dlatego nie polecam ich dla najmłodszych, którzy lubią sprawdzać, czy zabawki są jadalne. Myślę, że będą odpowiednie dla dziecka od 3 lat w górę. Moja 4 latka radzi sobie z nimi doskonale. Do klocków dołączone są schematy z pomysłami na budowanie. Córka wybrała pastelowe klocki, z których można stworzyć biżuterię.  W małym zestawie znajduje się 170 klocków, z których wyczarujecie nie jedna koronę dla księżniczki. Syn wybrał klocki ze schematami robotów. Klocki są dostępne w 3 wariantach kolorystycznych : Neon, Pastel i Basic. Fajne w tych klockach jest to, że połączone elementy są ruchome. Tworzy to dodatkową przestrzeń do zabawy. Warto wspomnieć, że te Duńskie klocki zostały Zabawką Roku 2015 na portalu zabawkowicz.pl

Wasze dzieciaki lubią bawić się klockami ? Znacie juz klocki PLUS-PLUS?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts