Mapa Nowego Jorku. Dodatek do wnętrza z motywem miasta – .

Dodatki do wnętrz z elementami miasta? To chyba najpopularniejszy motyw w ostatnich latach jeżeli myślimy o loftowych wnętrzach. Jak wygląda mapa Nowego Jorku na ścianie?

Nowy Jork, to miasto, które jest marzeniem wielu podróżników. W Stanach Zjednoczonych jest najbardziej zaludnioną aglomeracją. Mieszka tam ponad 8 milionów ludzi, co nawet ciężko sobie wyobrazić i najlepiej zobaczyć na własne oczy. 

Podróż do Nowego Jorku to jednak spore wyzwanie. Lot trwa wiele godzin i nie należy do najtańszych. Noclegi dla turystów również są sporym kosztem, dlatego dla przeciętnego podróżnika jest to nawet wycieczka życia. Nie oznacza to, że nie jest możliwa, a wręcz przeciwnie jeżeli ktoś o niej marzy nie powinien odpuszczać. 

Żeby umilić sobie odrobinę oczekiwanie na spełnienie marzenia, można sprowadzić odrobinę Nowego Jorku do własnego domu. Ozdoby z motywem dużych miast są niezwykle popularnym trendem w wykańczaniu wnętrz, a szczególnym zainteresowaniem cieszy się właśnie Nowy Jork. 

W sklepach dostępne są obrazy, które przedstawiają najpopularniejsze fragmenty miast takie jak Central Park, Empire State Building czy Chrysler Building. Równie chętnie przez dekoratorów wnętrz wybierane są mapy miast. Fragment planu miast z Central Parkiem jest wyjątkowo wdzięcznym tematem do tego, by przedrukować go w większym formacie. Poniżej możecie zobaczyć propozycję ze sklepu Decor Mint. Za tym sklepem zdecydowanie przemawia jakość produktów. 

Jest to plakat z fragmentem mapy Nowego Jorku, które idealnie wpisuje się w klimat nowoczesnych loftowych wnętrz. Świetnie współgra z wystrojem, czyli ciepłym odcieniem drewnianej podłogi i beżowymi ścianami. Chłodna szarość idealnie koresponduje również z loftową czernią metalowych elementów, które widać na zdjęciach.

Jak wam się podoba mapa Nowego Jorku w takiej formie? Chcielibyście zwiedzić to niesamowite miast? U mnie jest na samym szczycie listy podróżniczych marzeń, dlatego też kawałek znalazł się w moim domu. 

*post sponsorowany *współpraca reklamowa

Similar Posts