Nopalinia max – sposób na dodatkowe kilogramy – .

Ja osobiście nigdy nie walczyłam z dodatkowymi kilogramami. Z tym problemem natomiast zmaga się moja mama i to już dosyć długo. Była na różnych modnych dietach, próbowała też różnych suplementów. Efekty były , ale zazwyczaj chwilowe. Dlatego postanowiłam znaleźć dla mamy suplement, który jest bezpieczny dla organizmu i daje długofalowe efekty.

Niestety większość dostępnych na rynku suplementów, więcej szkodzi niż pomaga. Ich skład chemiczny pozostawia bowiem wiele do życzenia. Udało mi się jednak znaleźć produkt, z którego moja mama jest zadowolona, a ja jestem pewna, że nie truje się żadnymi niepożądanymi substancjami.

Nopalinia max jest suplementem, który ma za zadanie  wspomóc nasz metabolizm, oraz ułatwić wydalanie. Dzięki wysokiej zawartości błonnika pokarmowego powoduje uczucie sytości i pomaga kontrolować nasz apetyt.

Skład:

Nasiona lnu odtłuszczone – poprawia perystaltykę jelit, zawiera bardzo dużą ilość naturalnego błonnika,

Otręby owsiane – bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, zawierają, aż 19 % cennego błonnika pokarmowego,

Otręby pszenne –  zawierają witaminy A i E, są źródłem fosforu i magnezu, zawierają dużą ilość błonnika pokarmowego, wspomagają pracę jelit, powodują uczucie sytości,

Łodyga kaktusa (opuncji figowej) – chroni organizm przed przyswajaniem nadmiernej ilości tłuszczów,

Łuski nasion babki jajowatej – ma ją pozytywny wpływ na pracę jelit, regulują zaparcia,

Nasiona babki płesznik – zawierają dużą ilość błonnika pokarmowego, pobudzają pracę przewodu pokarmowego i perystaltykę jelit,

Źdźbła młodego jęczmienia – zawiera potas i witaminy z grupy B, które pomagają spalać węglowodany i tłuszcze, zawiera również duże ilości błonnika pokarmowego

Wszystkie z wymienionych składników są tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego. Zostały tutaj połączone wszystkie komponenty z dużą ilością błonnika pokarmowego, oraz takie które wspomagają redukcję tłuszczu w organizmie. Możemy mieć też pewność, że powyższa mieszanka nie stanowi zagrożenia dla naszego zdrowia i możemy ją bezpiecznie zażywać.

W jaki sposób należy zażywać Nopalinia MAX ?

1 łyżkę stołową (ok 15 g) Nopalinia MAX należy wymieszać z jedną szklanką wody, soku, lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić dwa razy dziennie. Podczas stosowania produktu należy wypijać 8 szklanek wody dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt powinien być spożywany z minimum 250 ml płynu.

Co bardzo ważne producent nie obiecuje nam spektakularnych efektów i tak naprawdę nie mydli nam oczu obietnicami. Zaznacza bowiem otwarcie, że produkt jedynie ma za zadanie wspomagać naszą walkę z odchudzaniem i nie powinien stanowić zmiennika zróżnicowanej diety. 

Moja mama jest bardzo zadowolona z efektów włączenia Nopalinia MAX do swojej diety. Zauważyła znaczne zmniejszenie apetytu i chęci podjadania między posiłkami. Zmorą było zwłaszcza wieczorne zwiększenie łaknienia, które ustąpiło. Smak mieszanki , nie jest zły. Mama jest raczej wrażliwa na zapach i smak i spożywanych napojów. Tutaj nie było problemów ponieważ mieszanka nie posiada jakiegoś specyficznego, nieznośnego aromatu jak to często bywa w przypadku suplementów diety.  W rezultacie włączając Nopalinia MAX do swojego planu dietetycznego , przez cały okres stosowania, mama schudła dodatkowe 2, 5 kg więcej niż miała to w swoich założeniach.

Similar Posts