Organizacja wieczoru panieńskiego w plenerze – .


Zaledwie za kilka tygodni jedna z moich przyjaciółek bierze ślub. Dlatego wspólnie z innymi koleżankami organizujemy dla niej wieczór panieński. Nie jest to nasza pierwsza wspólna tego typu impreza. Jesteśmy doświadczonymi organizatorkami i zrealizowałyśmy już cały katalog pomysłów.

Przed nami kolejny wieczór panieński i kolejny pomysł do zrealizowania. Jako, że pogoda w tym roku wyjątkowo dopisuje zdecydowałyśmy się zorganizować ten wieczór w plenerze. Tym razem wyjątkowo działamy w wielkiej tajemnicy i w pełnym porozumieniu z rodzicami przyszłej panny młodej. To oni właśnie udostępnią nam swój “plener”, czyli swoją działkę nad jeziorem. Jednak domek, który się tam znajduje nie jest w stanie pomieścić nawet 1/3 zaproszonych na tą okazję osób. Dlatego zdecydowałyśmy się na kupno namiotu imprezowegoKoszty podzieliłyśmy równo między wszystkie uczestniczki, także w sumie bardzo nam się to opłaciło. Namiotu po imprezie nie zabieramy, zostawiamy go młodym jako upominek od nas wszystkich. Rodzicom panny młodej bardzo spodobał się nasz pomysł, więc poprawiny, które miały odbyć się w domu panny młodej odbędą się również pod tym namiotem. Rodzice liczą, że niebawem zorganizują również chrzciny w plenerze 🙂 Pogoda na te dni zapowiada się wyśmienicie, dlatego mamy nadzieję że impreza będzie udana, a  prognozy się nie zmienią. Namiot jest bardzo solidny, dlatego przetrwa nie jeden bankiet.

Jeżeli chodzi o temat przewodni to wybrałyśmy Hawaje. Także cały namiot w środku ozdabiamy girlandami z hawajskim kwiatów i lampionami w soczystych kolorach. Na stołach będą królowały owocowe przekąski zarówno słone jak i słodkie. Jeżeli chodzi o napoje to również zaplanowałyśmy w menu owocowe koktajle 😉 Oczywiście w dresscodzie tylko i wyłącznie bikini i hawajskie spódniczki!

Jak Wam się podoba nasz pomysł na wieczór panieński? A może podpowiecie jeszcze jakieś ciekawe atrakcje, które pasowały by do naszej koncepcji?

Similar Posts