Pomysł na prezent – patera z MyGift Dna – .

Święta już za pasem dlatego najwyższa pora pomyśleć o prezentach. Kobiety jak wiadomo najbardziej lubią być obdarowywane biżuterią, ale ja uwielbiam również dostać prezent nie tylko piękny ale także praktyczny. W takich chwilach z pomocą przychodzi MyGift Dna.

Kto obserwuje mój profil na fb wie, że niedawno obchodziłam swoje 30 urodziny. Z tej okazji mąż postanowił podarować mi prezent, który sama mogę sobie wybrać – taki romantyk haha. W końcu 30 urodziny ma się tylko raz 😉 Z okazji przekroczenia tej magicznej granicy wieku uznałam, że musi być to coś, co będzie pamiątką tego dnia. Jeżeli ma mi przypominać ten dzień to oczywiście najlepiej żeby prezent był dedykowany. W takich chwilach na myśl przychodzi MyGift Dna ze swoją ofertą. Rozejrzałam się po stronie i szybko znalazłam coś dla siebie. Już od dłuższego czasu potrzebowałam patery do ciast, swoją poprzednią niestety przez przypadek stłukłam.

Patera po pierwsze urzekła mnie swoim wyglądem. Na stronie możemy wybierać spośród wielu grawerów. Mąż wybrał napis: You will forever be my always i do tego moje imię.  Grawer jest bardzo staranie wykonany, wygląda to bardzo profesjonalnie. Producent zapewnia, że dzięki profesjonalnej technice laserowej pozostanie w nienaruszonym stanie i długo będzie cieszył nasze oko.

Sama patera jest dosyć sporych rozmiarów, średnica: 32 cm, wysokość: 11,5 cm. Jest wykonana z odpornego na uszkodzenia szkła – co w moim przypadku jest bardzo ważne, bo często zdarza mi się coś upuścić. 

Wygląda bardzo solidnie i dostojnie. Przepięknie prezentuje się na nakrytym stole. W święta będzie niezastąpiona. Piszę Wam ten post właśnie teraz przed gwiazdką, bo może mój prezent Was zainspiruje i sprawicie podobny komuś bliskiemu. Na pewno każda żona, mama, babcia, czy siostra, które pieką ciasta byłyby zadowolone z takiego solidnego i jednocześnie uroczego prezentu.

Ja uważam, że prezenty personalizowane wyrażają nasze uczucia i pokazują nasze zaangażowanie. A dla osoby obdarowanej zawsze mają większą wartość emocjonalną, bo wie że jest to prezent stworzony z myślą o niej.

Zastanawiacie się, czy zdążycie z wysyłką do świąt ? Nie ma się co zastanawiać – wysyłki realizowane są w 24h 🙂

 A jak sytuacja wygląda u Was? Prezenty dla bliskich już w drodze?

Similar Posts