Pomysły na prezent walentynkowy dla męża – .

Walentynki już za kilka dni, więc to już ostatnie chwile żeby pomyśleć o jakimś wyjątkowym prezencie dla swojej drugiej połówki. W tym roku mam dla Was kilka ciekawych pomysłów na wyjątkowy prezent. Pochwalę się tez tym co ja wybrałam dla mojego męża.

Walentynki mają tyle samo przeciwników i zwolenników. Miłość w związku powinniśmy okazywać sobie na co dzień, ale ja lubię tą atmosferę która towarzyszy temu świętu. Po 10 letnim stażu i dwójce dzieci warto celebrować każdą okazję i okazywać sobie uczucie choćby drobnym upominkiem nawet w to, jak twierdzą niektórzy – komercyjne święto. 
W taki dzień warto odejść od banału jakim są czekoladki i perfumy i wybrać upominek, który chociaż po części będzie wyrażał nasze uczucia. Najlepsze w takiej sytuacji będą upominki personalizowane. Oto kilka propozycji prezentu dla drugiej połówki, które zwróciły moją uwagę na stronie MyGift Dna

Słoik życzeń – Kocham w Tobie

Grawerowany portfel

Na koniec prezent, na który zdecydowałam się ja. Jako, że portfel mojego męża jest już dosyć wysłużony i wymaga wymiany to postanowiłam zrobić mu niespodziankę i na walentynki zamówić mu właśnie wyjątkowy portfel. Od razu wpadł mi w oko i przede wszystkim bardzo spodobała mi się możliwość dedykacji. 

Jest zapakowany w drewniane pudełko, na którym również możemy nadrukować życzenia. Takie opakowanie również dodaje temu wszystkiemu uroku. Portfel jest wykonany ze skóry, ma miejsce na bilon, 2 przegródki na banknoty, 5 kieszeni na dokumenty i 6 miejsc na karty kredytowe. Grawer jest wykonany bardzo starannie techniką laserową, jest precyzyjny dzięki temu portfel naprawdę prezentuje się wyjątkowo. Jest to produkt wysokiej jakości, co możecie zobaczyć na realnych zdjęciach portfela.

Poniżej na zdjęciach możecie zobaczyć jak portfel prezentuje się na żywo. Jestem pewna, że mój mąż będzie tak samo zadowolony jak ja i ucieszy się z tej wyjątkowej niespodzianki walentynkowej.


Similar Posts