Prezent na rocznicę Ślubu – 3 pomysły – .

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc warto w wyjątkowy sposób celebrować każdą jego rocznicę. Najmilsze jest zawsze wspólne spędzanie tego dnia, oraz wyjątkowy upominek dla ukochanej połówki.

Kwiaty, czekoladki czy perfumy są miłym gestem, ale są to drobiazgi, które możemy otrzymać, lub podarować bez okazji. Aby najlepiej wyrazić nasze uczucia warto by było zaskoczyć naszą drugą połowę czymś zupełnie wyjątkowym. Takim pomysłem na niebanalny Prezent na rocznicę ślubu są produkty personalizowane. Poniżej moje 3 propozycje takich wyjątkowych drobiazgów.
W moim małżeństwie dzień rocznicy ślubu wiąże się zawsze ze wspomnieniami. Wspólnie oglądamy film z naszego ślubu i wesela, oraz przeglądamy zdjęcia. We wrześniu tego roku będziemy obchodzili 6 rocznicę ślubu. Wstyd się przyznać, ale przez tyle lat nie kupiłam slubnego albumu . Wiecie jak to jest, jeżeli czegoś nie zrobi się od razu, to później się o tym zapomina. Uznałam, że 6 rocznica ślubu będzie świetną okazją do kupna wyjątkowego personalizowanego albumu do zdjęć. Zdecydowałam się na album do zdjęć z grawerowaną datą ślubu i naszym nazwiskiem. Okładka jest skórzana i lekko błyszcząca. W środku znajdują się karty, na które wklejamy zdjęcia. Każda z kart oddzielona jest pergaminem. Jest to, taki album w starym stylu – dzięki czemu wygląda bardzo urokliwie. Jest on dosyć spory bo wymiary okładki to 29 x 30 centymetrów. Pomieści 240 zdjęć formatu 10 x 15. Podoba mi się w nim ogromna dbałość o detale. Nadruk na okładce jest wysokiej jakości. Skórzana okładka nie jest klejona, a zszywana co zapewni jej trwałość na długie lata.
Kolejna propozycja na osobisty prezent to kubek. Mój mąż jest kawoszem i majsterkowiczem, więc dedykowany kubek na rocznicę ślubu na pewno sprawi mu radość. Lubi wszelkiego rodzaju gadżety i kubek złota rączka będzie idealnym prezentem. Do wyboru są 3 rodzaje kubków:standardowy,  duży i latte – który widzicie na zdjęciu poniżej.  Kubek można myć w zmywarce w niskiej temperaturze. Nawet po kilkudziesięciu myciach nadruk nadal zachowuje swój kolor. Bardzo dobrą opcją jest to, że nadruk jest umieszczony z obydwu stron kubka – będzie idealny zarówno dla prawo jak i leworęcznych. Każdy pan, który jest bohaterem w swoim domu na pewno będzie dumny, że został doceniony wyjątkowym kubkiem.

Świetnym pomysłem na rocznicę ślubu będzie prezent dla dwojga. Propozycją takiego upominku są fartuchy kuchenne. Jest to pomysł dla par, które nie tylko lubią razem gotować, ale również mają poczucie humoru.


Te, oraz wiele innych prezentów znajdziecie na stronie mygiftdna.pl Pamiętajcie, ze prezent nie musi być banalny i czasami warto zaskoczyć naszą druga połówkę, aby pokazać jej, chociażby takim drobnym gestem, ze nadal potraficie zrobić dla siebie coś wyjątkowego.

Jakie prezenty robicie sobie na rocznice ślubu?

Similar Posts