Przyprawnik od Hand-IVKA-Made – .

Jestem indywidualistką i bardzo lubię to, co unikatowe. Takie właśnie są produkty handmade, czyli mówiąc po “naszemu” rękodzieło. Małe, niebanalne arcydzieła wykonane przez prawdziwych artystów. Dlaczego warto kupować produkty HANDMADE?

W obecnych czasach wielkich korporacji i wszechobecnego konsumpcjonizmu, warto się na chwilę zatrzymać! Dla mnie takim przystankiem w tym całym “wyścigu” jest dom. Lubię otaczać się w nim przedmiotami z tzw. duszą. Rzeczami niepowtarzalnymi, które tworzą unikalny klimat. Całe moje mieszkanie urządzałam sama. Zaczynając od rozmieszczenia ścian, kończąc na projektowaniu mebli – nie , nie mam mebli z popularnych sieciówek, wszystkie meble wykonał stolarz wg mojego widzi mi się 😛 

Tak samo było z moim przyprawnikiem, który wykonała dla mnie Hand-IVKA-Made Skrzyneczka wykonana jest z drewna, malowana farbami akrylowymi i wielokrotnie lakierowana. Zdobiona metodą decoupage. Przyprawnik jest bardzo solidny i wytrzymały – przeszedł najważniejszy test na pojemność klocków (dowody na zdjęciach 😃😃) Autorka tego cudu ma ogromny talent i wykonuje nie tylko akcesoria kuchenne, ale również szereg innych przedmiotów. Wszystko jest bardzo staranne i naprawdę cieszy oko!!

Mój nowy , śliczny przyprawnik zastąpił stary plastikowy koszyczek, w którym do tej pory trzymałam wszystkie przyprawy. Nie będę rozpisywać się nad jego urodą bo zdjęcia mówią same za siebie!!!  Zmieściłam w nim 16 woreczków z przyprawami, ale spokojnie zmieścicie więcej. Dlaczego takie miejsce na przyprawy, a np. słoiczki. Po prostu tak mi wygodniej. Nie ukrywam , że nie mam  czasu bawić się w przesypywanie przypraw.

Odpowiedzmy zatem na pytanie : dlaczego warto kupować produkty handmade? Wspieramy lokalny rynek, a nie wielkie korporacje! Dostajemy przedmiot stworzony z pasją , wykonany specjalnie dla nas. Nie ma dwóch identycznych produktów handmade – jesteśmy właścicielami unikatu. Znamy autora, wiemy jak określona rzecz powstaje. Handmade jest świetnym pomysłem na prezent da bliskiej nam osoby. Podarunek wykonany na specjalne zamówienie – dla osoby obdarowanej, to nie gotowa kartka z życzeniami. Same plusy, prawda?

Sezon prezentów przed nami: Komunie, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka. A może warto czasami podarować coś bez okazji?

Arcydzieła od Hand-IVKA-Made to świetny pomysł na obdarowanie bliskiej nam osoby.

Similar Posts