Woski Yankee Candle – .

Dzisiaj przychodzę do was z bardzo pachnącym postem. Postaram się przekazać wam, o ile to w ogóle możliwe moc zapachu wosków Yankee Candle. Dzięki uprzejmości firmy miałam możliwośc testowania 4 nowych zapachów : Tobacco Flower, Viva Havana, Cuban Mojito, Delicious Guava.

Tak pachnącego listu chyba jeszcze nigdy nie otrzymałam. Zapach, który poczułam po otworzeniu koperty był oszałamiający. Na dobrą sprawę wosków wcale nie trzeba podgrzewać, leżąc na szafce wypełniły cały przedpokój wspaniałym aromatem. Po podgrzaniu zapach wosków unosił się w całym mieszkaniu. Do podgrzania wosków możemy używać specjalnych kominków, lub po prostu podgrzać je na patelni. Nawet po zakończeniu podgrzewania jeszcze przez kilka godzin w całym domu unosił się przepiękny zapach. Czas palenia takiego wosku to aż 8 godzin. Waga każdego wosku to 22g. Woski zawierają czyste ekstrakty naturalne.

Pierwszy zapach to DELICIOUS GUAVA – mój ulubiony. Słodki, intensywny zapach owocu guawy. Jeżeli chodzi o świeczki i woski to zazwyczaj kupuję właśnie owocowe kompozycje.

Kolejny zapach to CUBAN MOJITO – też bardzo przypadł mi do gustu. Czujemy tutaj intensywny zapach limonki z delikatną nutą mięty. Zupełnie jak popularny drink Mojito. 

Następny zapach TOBACCO FLOWER – kwiat tabaki to bardzo częsta nuta zapachowa męskich perfum. Może chociaż po tej podpowiedzi będziecie sobie w stanie wyobrazić jak pachnie poniższy wosk.

Ostatni wosk o dosyć tajemniczej nazwie VIVA HAVANA to kompozycja zapachowa korzennych przypraw, drzewa sandałowego i słodkiej wanilii.

Similar Posts