Zaskakujący prezent na Dzień Dziecka – Mamo…..ja Jestem w bajce !!!! – .


Kupowanie prezentów dzieciom zawsze spędza mi sen z powiek. Nie jest to łatwe zadanie, bo w obecnych czasach dzieciaki mają naprawdę wszystko. Trzeba się zatem nieźle natrudzić, żeby podarować prezent, który zaskoczy nasze dziecko.
Nie trudno jest kupić przecież kolejną zabawkę, ale czy dzieciakom potrzebna jest kolejna piłka czy lalka, którą za chwilę rzucą w kąt. Ubrania też nie są najlepszym pomysłem, bo rzadko się z tego cieszą. Zdecydowanie bardziej wolą coś, co nadaje się do zabawy. 
Ja osobiście bardzo lubię obdarowywać dzieciaki książkami. Mój syn jest miłośnikiem książek, więc wiem, że jego taki prezent zawsze ucieszy i będzie mile widziany. Ninka też już powoli wchodzi w książkowy świat. Tym razem postanowiłam podarować moim dzieciakom książeczki, które są naprawdę wyjątkowe. Wszystko to było możliwe za sprawą – Jestem w bajce. W pełni personalizowana przygoda, której bohaterem zostaje Wasze dziecko. Wystarczy w bardzo prosty i intuicyjny sposób zaprojektować swoją książeczkę. Na stronie w kolejnych krokach dodajecie imię, oraz zdjęcie dziecka. Później wystarczy już kilka dni poczekać na realizację i opowieść trafi do waszego domu!!
Ja zamówiłam aż trzy książeczki. Chciałam żeby każde z moich dzieci miało swoją oddzielną bajkę. Trzecia książeczka, to prezent jaki zamierzam podarować mojemu chrześniakowi z okazji Dnia Dziecka. Wstępnym pomysłem było to, żeby moje dzieciaki również dostały swoje książeczki jako prezent, jednak gdy kurier pojawił się z paczką nie dawały za wygraną i cały mój plan na marne. Jednak uśmiechy na ich twarzach były tego warte.

Oskar odkąd pamiętam chciał zostać strażakiem, dlatego z wyborem książeczki dla niego nie miałam najmniejszego problemu. Wiedziałam, że to jego marzenie i chociaż po części mogę je spełnić. Wybrałam dla niego książkę – “Strażak Oskarek ratuje zabawki”. Oskara reakcja na książkę to ogromne niedowierzanie i oczywiście wielka radość. Musiałam jednak pokazać cały backstage zamówienia bo nie mógł uwierzyć, że jest bohaterem książki.


Z wyborem książeczki dla Niny miałam większy problem. Nie mogłam się bowiem zdecydować – wahałam się między dwoma tytułami. W końcu mój wybór padł na “Nina we Wróżkolandii”. Malutka uwielbia wszystkie wróżki i księżniczki dlatego uznałam, że z takiej opowieści najbardziej się ucieszy. Żałuje, że nie zdążyłam nagrać jej reakcji gdy zobaczyła siebie na kartach książki – “…..mamo ja jestem w bajce!!!”
Ostatnia książka to prezent jaki wybrałam dla mojego chrześniaka Antosia. Od zawsze uwielbiał samochody i na wszystkie okazje zawsze kupowałam mu jakieś auta. Teraz znalazłam coś co pozwoli mu poczuć się prawdziwym mechanikiem. Mam nadzieję, że “Antoś złota rączka i pojazdów bolączka” okaże się wielką niespodzianką dla obdarowanego. Książeczki są wykonane bardzo starannie. Grafika jest bardzo czytelna i widać tutaj wysoką jakość. A co do samych historii są naprawdę wciągające i oczywiście bardzo pozytywne. My nasze książki czytaliśmy od razu po otworzeniu paczki, bo dzieciaki nie mogły wytrzymać do wieczora. Oskarowi tak zadziałała na wyobraźnię, że jego przygody przyśniły mu się w nocy 🙂 Jeżeli chcecie sprawić dzieciakom niesamowitą pamiątkę i wielką frajdę, to pozwólcie im zostać bohaterem swojej wyjątkowej bajki.

                           Jak myślicie Wasze dzieciaki ucieszyłyby się z takich książeczek?

Similar Posts