Prezenty świąteczne #DIY – .

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli w tym roku chcielibyście zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi podarunkami, to jest jeszcze chwila aby wykonać takie prezenty samodzielnie. 

W przypadku prezentów wykonywanych samodzielnie idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne. Możecie wykonać różnego rodzaju bombki, świąteczne ramki do zdjęć , ozdobne doniczki, lub wszelkiego rodzaju stroiki i wianki na drzwi. Nie trzeba być obdarzonym wyjątkowym talentem artystycznym. Proste prezenty można wykonać za pomocą zaledwie kilku rzeczy. Często wystarczy to co mamy akurat w domu. Zawsze przydają się wszelkiego rodzaju tasiemki i wstążki, szyszki, pojedyncze ozdoby choinkowe, kolorowy papier, wszelkiego rodzaju sznurki, czy kawałki włóczki, a nawet gałązki czy kawałki drewna. Do samodzielnego wykonania ozdób nie potrzebny też żaden specjalistyczny sprzęt. Wystarczą nożyczki, dziurkacz, nożyk do tapet. Bardzo przydaje się jednak klej na gorąco. Pistolet do kleju kosztuje zaledwie kilka złoty, a przyda się w domu nie tylko do wykonania świątecznych ozdób.
No i co najważniejsze musimy poświęcić trochę swojego czasu. Niektóre prezenty wykonacie w kilkanaście minut, a inne będą wymagały większego nakładu czasu. Jednak jakże ogromną satysfakcję przyniosą one Wam samym. Stworzenie takich wyjątkowych prezentów, to nie tylko wspaniała zabawa, ale również miłe świąteczne wspomnienia. Zwłaszcza jeśli takie podarunki wykonujecie razem ze swoimi dziećmi. Dziadkowe na pewno bardzo wzruszą się dostając prezenty samodzielnie wykonane przez swoje wnuki.Całą masę inspiracji na świąteczne prezenty znajdziecie na portalu www.jamama.pl Zatem zbierajcie materiały i do dzieła, do Świąt Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu.

Nowszy post Starszy post

Similar Posts